top of page

ABOUT US

Bravo Sailing is a family corporation founded in Bodrum with the objecctive of popularization of sailing and yachting. Introducing sailing and yachting to people from all ages. .

AA.jpg
BURAK ÖZER
başka-yerde-kullanmalık-profil-gerekirse
BEGÜM GÜNGÖR ÖZER

1980 yılında, İstanbul’da doğdu. 1987 yılında Galatasaray Klübünde spor hayatına başladı. Milli ve kulüp takımlarıda yüzme branşında çeşitli başarılar ve rekorlar elde etti. 1994 yılından itibaren aynı zamanda yelken sporu ile ilgilenmeye başladı. 

1998 yılında yat yarışlarına katılmaya başladı ve çeşitli başarılar elde etti. Denizci bir aileden gelen Burak Özer küçük yaşlardan itibaren aile teknesiyle seyir tecrübelerine başladı, denize, yelkene ve denizciliğe  gönül verdi.  İTÜ Denizcilik Fakültesinden 2002 yılında mezun olan Burak Özer aynı zamanda Uzakyol Kaptanıdır ve iki kız çocuğu babasıdır.

1982 yılında, İstanbul’da doğan Begüm Güngör Özer, 1994 yılında Optimist sınıfında yelken hayatına başladı. Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesinde Optimist, Europe sınıflarında ve  420- 470 sınıflarında dümenci olarak yarıştı. 1999-2005 yılları arasında 6 sene üst üste Türkiye Şampiyonu oldu ve  milli takımda  yer aldı. 150’nin üzerinde millilik kazandı.. 2005 yılında öğretim hayatı sebebiyle 470 milli takımdaki yarışçılığını sonlandırdı. 2005-2017 yılları arasında Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesinde; Optimist  sınıfı A-B-C takımları, Optimist sınıfı alt yapı, Laser sınıfı A takımı, 420-470 sınıfı A takımlarında antrenör olarak görev aldı. Fenerbahçe Spor Kulübü’ndeki antrenörlük hayatını 2017 haziran ayında, Optimist Alt Yapı antrenörlüğü iken sonlandırdı.  Antrenörlük kariyeri boyunca birçok ulusal ve uluslararası yarışta kulübü ve milli takım adına antrenörlük yaptı, birçok uluslararası kliniğe katıldı. Bunun yanında yat yarışlarında kadın ve karma ekiplerde dümenci ve taktisyen olarak görev aldı.

Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu olan Begüm Güngör Özer, İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilir, evli ve iki kız çocuk annesidir.

bottom of page